Слов’янська організація Нашого краю привітала працівників ЖКГ

17.03.1720170316 135703 - Слов'янська організація Нашого краю привітала працівників ЖКГ

16 березня у Слов’янській школі мистецтв відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З вітальним словом від народного депутата України, лідера «Нашого краю» у Донецькій області Олега Недави виступила його помічник – Вікторія Набокова. У своєму вітальному листі Олег Анатолійович зазначив, що працівники ЖКГ – це люди, які щодня приносять в оселі мешканців комфорт, тепло і затишок. Не секрет, що працівники ЖКГ нечасто чують подяку на свою адресу, і, як правило, їх щоденна і зовсім нелегка праця залишається «за кадром». Нардеп побажав працівникам впевненості у своїх силах, наполегливості і благополуччя.

Урочистий захід прикрасили музичні вітання вихованців школи мистецтв.

Депутат Слов’янської міської ради фракції від «Нашого Краю» Олексій Яковленко також привітав працівників житлово-комунального господарства та вручив їм подарунок.

«Професія комунальників відповідальна, адже саме від них залежить гарантія соціальної стабільності і хорошого настрою городян», – зазначив у своєму привітанні Олексій Вікторович.