Скасування пільг та платна медицина, – у “Нашому краї” назвали найчастіші порушення Конституції

27.06.18

Скорочення соціальних пільг, скасування безкоштовної медицини, хаос із прийомом до першого класу – це основні порушення Конституції, до яких сьогодні вдається влада. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За словами Мазурчака, влада не виконує усі положення Основного закону країни і щоразу намагається внести у нього зміни.

“Замість реальних реформ ми бачимо порушення базових принципів Основного закону країни. Наприклад, сьогодні скорочуються соціальні пільги, відбувається демонтаж соціальної держави. Соціальна допомога перетворилася на подачки”, – заявив Олександр Мазурчак.

Також він нагадав, що пенсійна реформа тільки підвищила пенсійний вік, а не захистила пенсіонерів.

“Пенсійний вік збільшився. Медицина стала фактично платною й при цьому найвідсталішою в Європі. Медична реформа тільки перерозподіляє кошти, а не закуповує нове обладнання та підвищує фаховий рівень медиків. Хоча Конституція говорить про безоплатну медицину”, – повідомив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, що нові правила прийому до школи також порушують Конституцію України.

“Доступна освіта лишилась тільки у Конституції, а насправді уряд створює повний хаос у школах та дитячих садочках під час прийому дітей”, – зазначив Олександр Мазурчак.

У підсумку, Олександр Мазурчак наголосив, що “вносити зміни до Конституції можна тільки після того, як влада навчиться виконувати усі її положення”.