Скадовський «Наш край» взяв під опіку 82-річну бабусю, від якої відмахнулись чиновники

13.09.2113 09 herson - Скадовський «Наш край» взяв під опіку 82-річну бабусю, від якої відмахнулись чиновники

Працівники Собесу у Скадовську відмовили 82-річній жінці в оформленні у спеціалізований заклад для людей похилого віку. Представники «Нашого краю» взялись відстоювати право на догляд для жінки перед місцевими чиновниками. Про це розповіла голова Скадовської районної організації ПП «Наш край» Людмила Козлова.

 

Людмила Козлова звернулась до ЦНАПу від імені 82-річної Марії Гаврилівни К., щоб оформити для неї тимчасову прописку, яка дозволить влаштувати жінку до спецзакладу для людей поважного віку. Голова парторганізації з’ясувала, що сприяти тимчасовій прописці й клопотати про неї мають саме працівники Собесу, які перед цим відмовились задовольнити прохання жінки, посилаючись на відсутність в неї прописки.

На сьогодні Марія Гаврилівна К. винаймає помешкання у Скадовську й ніде не прописана. Життя склалося так, що останні роки змушена турбуватися про себе сама, та через поважний вік робити це все складніше. Тож, очевидно, потребує постійного догляду в спеціалізованому закладі.

«Історія не закінчена, й «Нашому краю» доведеться відстоювати права громадянки України ще не перед одним чиновником», — наголосила Людмила Козлова.