ШОСТКИНСЬКУ РАЙРАДУ ОЧОЛИЛА ПРЕДСТАВНИЦЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НАШ КРАЙ” ВІКТОРІЯ СОКІЛ

08.12.20
Вікторія СОКІЛ від «НАШОГО КРАЮ» очолила Шосткинську районну раду
8 грудня великому залі засідань Шосткинської районної ради пройшла перша сесія новообраної ради. Одним з ключових моментів стало обрання голови. Кандидатура депутата Вікторії СОКІЛ від партії «НАШ КРАЙ» була єдиною, втім, інтрига зберігалася весь час процедури таємного голосування: чи вистачить голосів?
З 26 депутатів, які взяли участь в голосуванні, 24 підтримали кандидатуру, висунуту фракцією «НАШОГО КРАЮ».
37-річна Вікторія СокІл – уродженка Глухова, в 2017-2019 роках – голова Глухівської районної державної адміністрації, до цього була начальником управління економіки. За освітою фінансист.
Останнім часом працювала в Шосткинській міській раді на посаді начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції.
Балотуючись в депутати укрупненого Шосткинського району, куди зараз входять колишні Глухівський, Ямпільський і Середино-Будський райони, вона, зокрема, наголошувала, що «головним девізом ради нового скликання повинні бути абсолютний прагматизм, виваженість і патріотизм».
«Спасибі всім за довіру! Впевнена, що з однодумцями з «НАШОГО КРАЮ», а також з усіма іншими депутатами ради ми зможемо захищати інтереси всього Шосткинського району », – прокоментувала Вікторія Сокіл.
Нагадаємо, в Шосткінську районну раду увійшли представники шести партій: “НАШ КРАЙ” – 10 мандатів, “Опозиційна платформа – За життя” – 10 мандатів, “Слуга народу” – 7 мандатів, “За майбутнє” – 6 мандатів, “Батьківщина” – 5, “Європейська Солідарність” – 4.