Шмигаль переплутав створення робочих місць з безробіттям, – «Наш край»

18.12.20

Сьогодні підприємцям та найманим працівникам потрібна максимальна широка програма підтримки від уряду, а не обіцянки. Про це повідомив співголова партії «Наш край»  Олександр Мазурчак і наголосив, що влада має негайно ухвалити реальну програму виходу країни із кризи.

За його словами, станом на сьогодні замість обіцяних прем’єром  500 тисяч робочих місць, 420 тисяч безробітних.

“Кількість безробітних протягом останнього місяця збільшилась на 24 тисячі осіб – з 396 до 420 тис. людей. Хоча на початку пандемії Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обіцяв створити півмільйона робочих місць. Судячи з усього, він переплутав робочі місця з безробіттям», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що сьогодні від уряду підприємцям та найманим працівникам потрібна реальна програма підтримки.

«На час карантину влада має забезпечити безробітних компенсаціями у розмірі від 60 до 80% від їхньої заробітної плати на попередньому місці роботи. Потрібні негайні заходи з локалізації виробництва та залучення інвестицій в економіку. Це дозволить створити реальні, а не декларативні, робочі місця. Влада має передбачити реальні компенсації для малого та середнього бізнесу у бюджеті-2021», – переконаний Олександр Мазурчак.

На думку співголови партії «Наш край», влада має негайно ухвалити реальну програму виходу країни із кризи.

Нагадаємо, за листопад 2020 місяць кількість безробітних в нашій країні виросла з 396 до 420 тис. Раніше Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за весь період карантину в Україні працевлаштувалися 440 тис. осіб через центри зайнятості. Але безробіття продовжує зростати.