Школи та дитсадки Гребінківської громади економитимуть на опаленні вже цієї зими

09.09.2109 09 kyevshhyna - Школи та дитсадки Гребінківської громади економитимуть на опаленні вже цієї зими

Найближчим часом в освітніх закладах Гребінківської територіальної громади будуть встановлені твердопаливні пелетні котли. Рішення про виділення коштів на реконструкцію котелень Гребінківської гімназії, Ксаверівської та Дослідницької загальноосвітніх шкіл, а також ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко», що в смт Дослідницьке, було ухвалено під час позачергової сесії Гребінківської селищної ради. Про це повідомив депутат від партії «Наш край» Віталій Лисак.

Він наголосив, що впровадження енергоефективних заходів призведе до зменшення витрат на оплату за енергоносії та підвищить комфорт перебування дітей та колективу в навчальних закладах.

«Такий проєкт — перспективний та необхідний для громади. Адже відмова від споживання природного газу та перехід закладів освіти на альтернативні види опалення дозволить суттєво заощадити кошти в опалювальний сезон, сприятиме якісному обігріву приміщень, створенню відповідних комфортних умов для навчання дітей, роботи педагогічних працівників та обслугового персоналу», — зазначив Віталій Лисак.

Він додав, що всього в громаді 6 закладів загальної середньої освіти з однією філією Гребінківського НВК у Вільшанській-Новоселиці та 5 дошкільних закладів.