«Школа партії» об’єднала південь Донеччини

29.08.16

27 серпня в Маріуполі відбувся семінар «Ефективна робота депутата місцевої ради» для депутатів усіх рівнів південного регіону Донецької області від партії «Наш край».

«Звичайно, ми представляємо різні громади зі своїми специфічними проблемами. Але розуміємо, що ми єдині, що ми можемо в будь-яку хвилину виступити єдиним фронтом для вирішення того чи іншого питання», – сказав депутат Маріупольської міськради від партії «Наш край» Юрій Хотлубей.

На порядку денному стояли питання, що стосуються структури органів місцевого самоврядування та процедури ухвалення рішень, повноважень органів місцевого самоврядування, організації роботи постійних депутатських комісій та багато іншого. На самому початку заходу для депутатів так само був презентований проект партійного будівництва.

«Ми дуже раді приїхати до Маріуполя. Важка ситуація в нашій області не дозволяє нам відвідувати заходи обласної організації, які проходять на півночі області. Ми давно чекали такого рішення», – сказав Володимир Топузов.

В рамках лекційної частини тренер Ольга Омельчук спробувала охопити максимум законодавчих тонкощів, що стосуються депутатської діяльності. Були розглянуті приклади якісної роботи в опозиції. Зупинилися на ефективних формах роботи з громадянами.

Підсумком заходу стала практична робота, де учасники намагалися змоделювати поведінку міської влади в спірних або екстрених ситуаціях.

У найближчому майбутньому в рамках реалізації проекту «Школа партії» Маріуполь чекає семінар з питань бюджетного законодавства.