Ще одне місто на Закарпатті приєдналося до акції “Нашого краю” проти підвищення тарифів на газ

22.08.18

Днями у районному центрі Виноградів було встановлено намет, для збору підписів. Виноградівці активно підписуються проти антинародної ініціативи уряду.

Як інформують в прес-службі Закарпатської обласної партійної організації «Наш край», мешканці міста обурені планами влади в чергове підвищити тарифи на газ. Люди вже нині сплачують за комунальні послуги велику частку з сімейного бюджету. І часто грошей ледь вистачає на найнеобхідніше. Про це вони розповідають волонтерам, підходячи підписувати звернення.

За словами голови Виноградівської районної організації партії «Наш край» Йосипа Дрошковці, мешканці Виноградова і району загалом не розуміють, чому мають платити такі великі суми за газ. Адже усім відомо, що Україна має свої запаси, яких вистачило б на забезпечення населення. Проте чомусь блакитне паливо йде олігархам, а не простим українцям.

Виноградів став третім містом на Закарпатті, яке приєдналося до всеукраїнської акції «Ні – підвищенню ціни на газ!». Раніше намети було встановлено в Ужгороді та Мукачеві.