Сергій Вовк, голова фракції політичної партії «Наш край» у Олевській міській раді постійний спонсор футбольних змагань в громаді

28.10.2128 10 zhytomyr 2 - Сергій Вовк, голова фракції політичної партії «Наш край» у Олевській міській раді постійний спонсор футбольних змагань в громаді

Завершилась відкрита Першість Олевської громади з футболу. 

 

За підсумками футбольного сезону на Олевщині 2021 року, в третє поспіль чемпіонами стали футболісти олевського «Штурму», друге місце виборов олевський «Динамо», третіми стали жубровицькі «Каменярі».

Сергій Вовк, голова фракції політичної партії «Наш край» у Олевській міській раді спонсор футболу на Олевщині. Цьогоріч закупив для команди «Штурм» —  два комплекти сучасної спортивної форми, комплект спортивних костюмів,  десяток професійних футбольних м’ячів, а також орендує футбольне поле в селі Радовель для того, щоб футболісти могли повноцінно тренуватись та проводити змагання.

«Депутати Олевщини від «Нашого краю» вітають команду, яка нещодавно відзначала своє 15-річчя, з перемогою! Бажаємо вам подальших здобутків і перемог! Також сердечні вітання нашому колезі, Сергію Вовку, голові фракції партії «Наш край» у міській раді, який є справжнім меценатом цієї команди!», — привітали депутати Олевщини.