Сергій Шахов запропонував свою кров вченим для боротьби з коронавірусом.

07.04.20

Нардеп Сергій Шахов, який першим з українських політиків публічно заявив про свою хворобу на COVED_19, офіційно видужав. Про це він повідомив під час ефіру на Фейсбук.

За словами Шахова, у нього є офіційна довідка з Олександрівської лікарні, про те, що він більше не є носієм вірусу. Негативні тести на коронавірус також і у всіх членів сім’ї обранця. За словами Шахова, тепер в його крові є антитіла і він готовий надати її для досліджень українським вченим.

«Лікування за допомогою плазми крові людей, які видужали, зараз є найпрогресивнішим напрямком протидії коронавірус в світі. У багатьох країнах, як наприклад, у Франції, ця програма має підтримку на державному рівні. На нашу державу розраховувати не доводиться, так що нам потрібно брати ситуацію в свої руки. Я закликаю вчених, волонтерів та меценатів об’єднати зусилля і створити власну програму лікування за допомогою плазми крові. У мене є кров з антитілами, і таких як я вже досить багато в країні, ми можемо допомогти іншим», – сказав Шахов.

Нардеп закликав усіх, хто готовий брати участь в програмі по вивченню крові видужали писати йому в соцмережах.

Також він підтвердив свій намір проінспектувати лікарні країни з тим, щоб допомогти медичним працівникам найнеобхіднішим.

Крім цього, вилікувався депутат засудив надмірні заходи карантину.

«Навчи дурня молитися – він лоба розіб’є. Карантин, безумовно, потрібен, перш за все для груп ризику, проте він не повинен перетворюватися в маразм з дикими штрафами. Звідки людям взяти ці 17 або 35 тисяч? І що це за цирк, коли натовп поліцейських ловлять спортсменів з Дніпра? Злочинців ловіть!», – обурився Шахов.

Він пообіцяв продовжити практику регулярних ефірів, під час яких буде відповідати на запитання глядачів.