Сергій Шахов: Необхідно посилити відповідальність членів ОВК та ДВК за фальсифікації та зрив виборів

26.07.16

Необхідно посилити відповідальність членів комісій за порушення виборчого законодавства. Про це сьогодні сказав переможець на довиборах у 114 окрузі, лідер Луганської обласної організації партії «Наш край» Сергій Шахов під час прес-конференції, відповідаючи на питання журналіста.

За його словами, слід посилити відповідальність учасників виборів за порушення виборчого законодавства. «У 114 виборчому окрузі, де я балотувався, члени комісій від моїх опонентів і явку завищували, і протоколи не приймали, і намагалися зірвати вибори», – наголосив Сергій Шахов.

Також, зазначив він, необхідно максимально знизити людський фактор під час встановлення результатів виборів. «Проблему слід вирішувати в двох напрямках. По-перше, професіоналізація членів комісій та збільшення заробітної плати для членів окружкомів, а, по-друге, впровадження електронного підрахунку голосів», – повідомив Сергій Шахов та додав, що найближчим часом ці пропозиції будуть подані у вигляді відповідних законопроектів.

Також депутат розповів про свої плани. «У Верховній Раді планую зосередитися на роботі на благо Луганщини», – підкреслив він та зазначив, що зараз питання номер один – це контроль 800 мільйонів гривень субвенції на фінансування першочергових інфраструктурних завдань Луганщини. «Я докладу всіх зусиль, щоб кожна виділена копійка дійшла до адресата та не була вкрадена», – підсумував Сергій Шахов.