Сергій Кантор: Центральний міський стадіон до Дня міста отримає сучасну систему освітлення футбольної арени

17.06.16

Питання освітлення Центрального міського стадіону в Миколаєві цьому році, нарешті, буде вирішено. Про це розповів депутат міської ради від партії «Наш край», голова наглядової ради ПАТ «Завод Екватор» Сергій Кантор.

За словами депутата, вже розроблений графік виконання робіт з будівництва трансформаторної підстанції КТП-2 630 кВА, з двома автономними уведеннями від міських мереж. Це дозволить завершити повний комплекс робіт з введення в експлуатацію системи освітлення футбольної чаші стадіону.

Незважаючи на те, що з об’єктивних і суб’єктивних причин протягом останніх 10 років, створювалися умови, в яких рішення даного питання, м’яко кажучи, гальмувалося і піддавалося критиці, Сергію Кантору, депутатам фракції «Наш край» в Миколаївській міській раді, управлінню спорту міста, КП «Центральний міський стадіон», вдалося домогтися виділення всієї суми коштів з міського бюджету в 2016 році для реалізації даного проекту. Перед головним підрядником поставлена задача до Дня міста виконати повний комплекс робіт і «живити» за постійною схемою, систему освітлення футбольної чаші Центрального міського стадіону.

«Реконструкція Центрального міського стадіону – це моя громадянська позиція, – говорить Сергій Кантор. – Як рік тому, так і зараз я переконаний, що стадіон, який називають «Центральним» повинен бути зразковим, показовим. Він повинен відповідати всім вимогам, що пред’являються сьогодні до подібних споруд. Я вважаю, що ми за останній час просунулися в цьому питанні досить, але ще багато що належить зробити. Будівництво підстанції для освітлення стадіону – це не примха футболістів, легкоатлетів, просто городян, яким не байдужа доля стадіону, це безпека, як при проведенні спортивних змагань у вечірній час, так і проведенні різного роду культурних заходів, – підкреслив Сергій Кантор.

Він також зазначив, що в будь-якій роботі повинен бути системний підхід. Для того щоб зробити стадіон зразковим, необхідно крок за кроком покращувати інфраструктуру спортивної арени, інших споруд стадіону, приводити в належний вигляд все, починаючи з урн для сміття, закінчуючи парканами, туалетом і т.д. Крім усього іншого поряд з цим необхідно привернути увагу громадськості до сьогоднішніх проблем спорту. Їх дуже багато.

«Питання реконструкції Центрального міського стадіону гостро стоїть ще з 2006 року. Незважаючи на бажання привести спортивну арену в належний вигляд, одним махом зробити все не вдається. Десь гальмував депутатський корпус, переконуючи в тому, що є важливіші статті витрат, десь не дозволяв бюджет і так далі. Але найголовніше, це те, що з таким станом системи освітлення, стадіон працювати просто не міг і не може. За підтримки моїх колег-депутатів фракції «Наш край» нам вдалося добитися виділення коштів з бюджету на те, щоб отримати до осені нормальне освітлення стадіону і капітально відремонтувати адміністративну будівлю”, – розповів Сергій Кантор.

Депутат зазначив, що його наміри довести Центральний міський стадіон «до розуму», засновані на здоровому глузді, серйозні і принципові, і що він зі своїми колегами докладуть усіх можливих зусиль і ресурси на реалізацію даного проекту.

«Наші спортсмени гідні того, щоб тренуватися і перемагати на хорошому полі і легкоатлетичних доріжках, купатися в теплій воді і сучасних душових кабінках, переодягатися в людських умовах. А наші вболівальники, вірні спорту, гідні найкращого стадіону. Якщо ми не будемо будувати, реконструювати та ремонтувати, ми ніколи не виховаємо яскравих особистостей, чемпіонів, олімпійців, вчених і т.д. Пора вже почати поважати і себе, і городян », – резюмував Сергій Кантор.