Сергій Кальцев: «Результат реформ уряду – повне знищення соціального захисту населення»

06.03.18

Провалені реформи з медицини та освіти, пенсійна і судова реформи привели до того, що понад 60% населення України опинилися за межею бідності. Про це на сесії Запорізької обласної ради заявив співголова фракції політичної партії «Наш край» Сергій Кальцев.

На думку політика, Кабмін продовжує наступ на соціальні права громадян і вже найближчим часом планує чергове підвищення тарифів.

«У планах Кабміну, щоквартально підвищувати ціну на газ на 2-3% аж до квітня 2021 року. У підсумку, тільки до жовтня 2019 року вона має зрости приблизно на 16%. Бачачи колосальний негативний суспільний резонанс, влада стала діяти хитріше. Замість різкого одночасного підвищення тарифів на десятки відсотків, йдеться про поквартальний підвищенні протягом трьох найближчих років. І все заради задоволення вимог МВФ, заради яких уряд готовий йти на будь-які поступки, в черговий раз наплювавши на власне населення», – вважає Сергій Кальцев.

При цьому, Кальцев зазначив, що в результаті антисоціальної політики уряду, депутатські прийоми перетворилися на банальну видачу матеріальної допомоги.

«Минулого тижня на мій прийом в Дніпровському і Заводському районах прийшло 62 людини. Всі, я підкреслюю, всі, без винятку, звернення стосувалися матеріальної допомоги. Це трагедія! Люди просять грошей на ліки, операції, показують рахунки за комунальні платежі, які перевищують розмір їх пенсії», – заявив політик.

На думку Сергія Кальцева, тільки завдяки приходу до влади професіоналів, Україна здатна вибратися з економічної прірви.

«Тільки ті управлінці, які пройшли всю ієрархію, всі сходинки в кар’єрі керівника, де б це не було: на держслужбі, в силових структурах, в промисловості, агрокомплексу, гідні керувати країною», – резюмував Сергій Кальцев.

Нагадаємо, минулого тижня в ЗМІ (інформаційне агенство «Українські новини») з’явилися документи, передані урядом України на узгодження до Міжнародного валютного фонду