Семінар-тренінг щодо ведення виборчої кампанії пройшов у Чернігові

08.11.16

Семінар-тренінг щодо ведення виборчої кампанії пройшов у Чернігові минулих вихідних для активістів політичної партії «Наш край».

Учасниками навчання стали представники кількох районів Чернігівщини (Носівського, Ніжинського, Бахмацького та інших), у яких на грудень заплановані вибори голів новостворених об’єднаних територіальних громад, і які будуть кандидатами, а також досвідчені колеги.

Серед них – депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю», виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко.

Тренер нагадав теоретичні аспекти ведення успішної виборчої кампанії, а також запропонував стратегічні й тактичні аспекти перемоги на місцевих виборах. Активісти «Нашого краю», частина з яких будуть балотуватися у об’єднаних територіальних громадах, налаштовані саме на перемогу.

Як повідомлялося, «Наш край» візьме участь у всіх виборах голів об’єднаних територіальних громад, що призначені на 11 та 18 грудня. Відповідне рішення схвалив з’їзд політичної сили. На Чернігівщині вибори пройдуть в 11 громадах.