Село потрібно зберегти

21.09.15Meznik - Село потрібно зберегти

Від розвитку села напряму залежить розвиток усієї країни. У цьому впевнений Олександр Мезник, депутат Миколаївської облради і голова правління сільгосппідприємства «Добробут»

За плечима Олександра Мезника – 20-річний досвід роботи і у місцевих радах, і на виробництві.

«Миколаївщина – край, багатий на родючі землі та природні ресурси. Але найважливішим є те, що тут мешкають працьовиті й талановиті люди, які своєю працею доводять, наскільки багата наша область. Сьогодні ми приєдналися до політичної сили, яка з великою відповідальністю ставиться до таких людей», – каже Олександр Миколайович.

Багаторічна праця Олександра Мезника не була марною: сьогодні він є незаперечним лідер громадської думки у рідному Братському районі. Тому не дивно, що земляки в черговий раз висунули його кандидатуру на місцевих виборах.

«Я особисто прийняв рішення йти в депутати обласної ради, бо працюю в ній уже четверте скликання. Наша громада знову запропонувала мені відстоювати інтереси селян. Це свідчення того, що люди мені довіряють», – говорить аграрій.

Олександр Мезник вважає, що розвиток сільського господарства дасть змогу вивести на новий рівень економіку всієї України.

«Сьогодні для нас найголовніше – децентралізація влади. Ми добивалися цього багато років, і зараз існує практична можливість зробити для села багато корисного. Село це заслужило», – вважає Мезник.

Також Олександр Мезник розповів про цілі та плани кандидатів у депутати до місцевих рад. «Наша головна мета – зберегти село і зробити все можливе, щоб ми жили в кращій країні», – зазначив він.