Самоорганізація на Одещині дозволила побороти снігову стихію – Кіссе

12.01.17

Киссе Одесса 1 300x200 - Самоорганізація на Одещині дозволила побороти снігову стихію – КіссеКолапсу через снігові заметілі на Одещині дозволила уникнути самоорганізація людей та координація з місцевими службами. Про це повідомив співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе.

«Нам з колегами – заступником голови Одеської облради Юрієм Дімчогло і лідером фракції «Нашого краю» в обласній раді Олександром Кащі довелося самим ініціювати створення оперативного штабу з ліквідації наслідків сильних снігопадів, залучаючи МНС, обласну автодорожню службу. Просили також допомоги у військових і у інших відомств, – зазначив Кіссе.

За його словами, сильні замети призвели до заторів на головних транспортних магістралях області, з якими комунальники не впоралися б самі, бо їм не вистачало техніки і пального.

«У ці дні представники партії інспектують трасу Одеса-Рені, оперативно вирішуючи проблеми, з якими стикаються автодорожні і інші служби, а також місцеві підприємці, які взяли на себе частину турбот щодо подолання наслідків стихії», – резюмував Кіссе.

Нагадаємо, що 7 січня 2017 року Одещину накрили сильні снігопади, внаслідок яких було знеструмлено  71 населений пункт, а значна кількість автомобілів опинилася у сніговому полоні.