Одесо, зі святом!

02.09.15

Дорогі одесити, вітаю вас з Днем міста Одеса!                                                            

Наше прекрасне місто біля моря сьогодні приймає багато гостей, звідусіль чути веселу музику і щирий сміх. Одеса живе святом. А хлібосольні одесити на правах господарів зустрічають і проводжають друзів.

Немає у світі людини, яка б побувала в Одесі і не полюбила її: тихі гарні вулиці, галасливі, але затишні двори, пам’ятники, палаци, театри, платани і, звичайно ж, її жителів, життєрадісних людей з особливою говіркою і складом розуму.

Я вітаю всіх одеситів з Днем нашого рідного міста. Бажаю вам ніколи не втрачати почуття гумору, яке виручає нас у багатьох ситуаціях, завжди залишатися оптимістами і вірити, що наше складне життя обов’язково стане краще, і бути здоровими, щоб мати можливість приймати нових і нових туристів, які обов’язково стануть нам друзями, полюблять наше місто і повертатимуться сюди знову і знову.

Одеса – це унікальне місто. Його історія знає і злети, і падіння. Тут мирно живуть представники понад 100 національностей, віно є морськими воротами в Україну і головним туристичним центром країни.

Я хочу побажати нашому місту процвітання. Щоб воно продовжувало дарувати світу письменників, поетів, художників, музикантів, акторів і просто хороших людей, патріотів нашого краю та України. Нехай ніщо не затьмарить нашого тихого мирного життя в найкрасивішому місті на землі.

Зі святом, земляки! Зі святом, Одесо!

Народний депутат України,
співголова Всеукраїнської партії «Наш край»
Антон Кіссе