7 головних “досягнень” Кабміну. “Наш край” підготував антизвіт роботи Уряду

12.02.16

16 лютого Україна заслухає звіт про роботу Кабміну за 2015 рік. Верховна Рада повинна буде або прийняти відставку, або продовжити прем’єрство Яценюка, який займає цей пост два роки, ще на рік.

«Наш край» заявляє про те, що за цей час уряду так і не вдалося провести необхідні країні реформи.

У партії переконані, що основним очікуванням держави виявляється не результат роботи виконавчої влади, а черговий кредит МВФ.

Головна реформа в роботі уряду за останні 12 місяців – відсутність будь-яких реформ.

“Наш край” через звернення громадян до місцевих організації партії склав антизвіт з 7 основних “досягнень” уряду Яценюка.

АНТИЗВІТ: ТОП-7 «ДОСЯГНЕНЬ» УРЯДУ ЯЦЕНЮКА

  1. Зростання рівня інфляції

У 2015 році інфляція склала 43%. Це найбільший показник за 20 років. Для порівняння, у 2014 рівень інфляції становив 25%

Dosygnennya-07

  1. Зростання комунальних тарифів.

Цифри в платіжках за комунальні послуги зросли майже вдвічі.

Так, ціни на електроенергію підвищилися на 20%, на тепло – на 73%, на гарячу воду – на 57%, на холодну воду на 25%.

Dosyagnennya9-09

  1. Знецінення національної валюти та підвищення цін.

Попри запевнення Яценюка про те, що гривня не перевищить позначку в 21 за долар, сьогодні 1 долар коштує майже 27 грн. Національна валюта продовжує девальвувати.

Antidosygnennya-05

Якщо на початку приходу Яценюка в 2014 каструля борщу коштувала 39 гривень, а рік тому – 63 грн., То сьогодні її вартість становить 128 гривень.

Antidosygnennya-02

Ціна на бензин за час прем’єрства Яценюка зросла майже в два рази – до 19 грн., що дивно з огляду на рекордне падіння ціни на нафту в усьому світі.

Antidosygnennya-01

  1. Скорочення соціальних гарантій і виплат

Мінімальні зарплата і пенсія зменшилися майже в три рази.

Antidosygnennya-06

Уряд «реформаторів» заморозив зростання соціальних стандартів. Знецінення гривні призвело до знецінення зарплат і пенсій.

Заборгованість по зарплатах за 2015 рік зросла на 42% досягла 2,4 мільярда гривень.

Мінімальна зарплата в країні сьогодні втричі нижче рівня бідності, визначеного ООН в розмірі 5 доларів в день. За даними ФПУ, українська мінімальна заробітна плата в 7 разів нижче, ніж в Естонії та Словаччини, в 15-40 разів – менше ніж в Австрії, Німеччині, Франції

Antidosygnennya-04

За час прем’єрства Яценюка так і не відновлена ​​виплата державної соціальної допомоги при народженні другої дитини, яку скоротили ще в 2014 році від 61 920 гривень до 41 280 гривень, і третю і наступну дитину – зі 123 840 до 41 280 гривень.

Запроваджено оподаткування пенсійних виплат, що призвело до скорочення їх розміру. З 1 січня 2015 року оподатковуються пенсії, розмір яких перевищує 3 мінімальних зарплати (3654 гривень).

Кабміном Яценюка повністю скасована (в липні 2015 року) виплата держдопомоги (130 грн.) Матерям, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Її отримували 1 мільйон 300 тисяч сімей.

Antidosygnennya-03

  1. Скорочення виробництва і зростання безробіття

У 2015 році промислове виробництво в Україні в порівнянні з попереднім роком впало на 13,4%. ВВП у 2015 році знизився на 11%. Перед приходом Яценюка в 2014 році рівень безробіття за методологією Міжнародної організації праці становив 7,7%, у 2015 ця цифра була вже на рівні 10%. Це близько 2 млн. (1,87 млн) безробітних.

  1. Підготовка країни до розпродажу

Щоб освоїти черговий мільярд, Уряд виставляє на розпродаж останнє, що залишилося у держави – його підприємства. Проблема збитковості держпідприємств полягає в неефективному менеджменті, який призначає Кабмін і сотнях корупційних схем, які оточують держпідприємства. Через це бюджет не отримує мільярди гривень.

Список об’єктів держвласності, які готуються до приватизації У 2016
Одеський припортовий завод (99%)
Сумихімпром (99%)
Миколаївобленерго (70%)
Івано-Франківський локомотиво-ремонтний завод (100%)
Тернопільобленерго (51%)
Черкасиобленерго (71%)
Хмельницькобленерго (70%)
Запоріжжяобленерго (60%)
Харківобленерго (70%)
Херсонська ТЕЦ (99%)
Дніпродзержинська ТЕЦ (99%)
Миколаївська ТЕЦ (100%)

  1. Часткове скасування спецрежиму ПДВ аграріям

Через часткове скасування спецрежиму ПДВ українські аграрії поставлені на межу виживання. Прийняті до Податкового кодексу зміни різко вдарили по більшості дрібних і середніх аграріїв, вимили їх оборотні кошти, поставили під загрозу бізнес сотень фермерів, заклали підвищення цін на продукти.

З огляду на всі так звані «досягнення» уряду у “Нашому краї” переконані, що ухвалення парламентом звіту Кабміну Яценюка – це ще 12 місяців інтриг і безгосподарності.

«Наш край» закликає не зловживати словом «реформи». Чим частіше воно вживається, тим сильнішою є безвідповідальність Кабміну.

Незалежно від того залишиться Яценюк на своїй посаді чи ні, Україні потрібен предметна відповідь на питання:

Як Уряд зупинить падіння ВВП?

Де візьме гроші для повернення зовнішніх запозичень?

Як уряд буде боротися з безробіттям і як створить нові робочі місця?

Як зупинить падіння гривні?

Як захистить населення від галопуючої інфляції?

Де візьме гроші та компенсує невідповідність доходів людей високим комунальним тарифам?

Як розподілить черговий кредит?

«Наш край» вимагає від Уряду, який розписався у власній безгосподарності піти у відставку!