У Миколаєві «Наш край» провів освітній модуль з реформи місцевого самоврядування

24.06.16

Днями в Миколаєві відбувся семінар з реформи місцевого самоврядування. Відкриваючи семінар, співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край» Юрій Гранатуров зазначив, що Миколаїв має свою, відмінну від інших міст історію формування і розвитку місцевого самоврядування. Депутат – головний важель впливу, довірена особа миколаївців, здатний своєю діяльністю і сумлінною працею розвивати місто і покращувати життя людей.
«В депутатській фракції міскради від партії«Наш край» 9 досвідчених управлінців. Серед нас є і великі підприємці, і Заслужений машинобудівник України, офіцери і лікарі. У кожного з депутатів за плечима по три, чотири, а у деяких і п’ять скликань. Досвід цих депутатів в галузі місцевого самоврядування просто колосальний. Але, навіть вони ніколи не зупиняються на досягнутому, займаючись підвищенням рівня свого професіоналізму, – сказав Юрій Гранатуров.
Він також зазначив, що партія «Наш край» – це об’єднання лідерів місцевого самоврядування, професіоналів і людей справи, єдина сила в країні, яка відстоює інтереси місцевих громад, а не олігархів. Майже п’ять тисяч депутатів від «Нашого краю» сьогодні по всій Україні несуть службу в місцевих радах різних рівнів. Юрій Гранатуров переконаний, що дуже важливо не тільки сформувати команду «нашекраєвців» в особі досвідчених господарників, але і з боку партії всіляко допомагати цим людям розвиватися, вчасно реагувати на всі тонкощі змін в українському законодавстві.
В рамках навчального модуля учасники розглянули тонкощі законодавства щодо місцевого самоврядування, обговорили ефективну організацію роботи в тимчасових і постійних депутатських комісіях, а також статус депутата місцевої ради, його права та обов’язки, доручення виборців і їх виконання.