У Миколаєві стартував проект «Наша нова школа»

08.07.16160708 Мик фото - У Миколаєві стартував проект «Наша нова школа»

Соціальний проект «Наша нова школа» набирає обертів. Робоча група проекту відвідала вже дві пілотні школи, у яких до 1 вересня заплановано провести роботи по естетизації шкільного середовища. Відповідно до побажань батьків і адміністрації навчальних закладів в першу чергу заплановано привести до естетичних стандартів Миколаївську загальноосвітню школу № 25 (великий спортивний зал) та Миколаївську гімназію №2 (малий спортивний зал).

Як зазначив автор проекту, депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Кантор головна мета проекту не пофарбувати стіни та оновити інвентар, а максимально створити умови в школах для розвитку особистості.
«Проект «Наша нова школа» – це довгострокова програма, розрахована на роки. Саме стільки часу знадобиться для того, щоб привести до ладу всі школи міста Миколаєва, а їх у нас понад 70», – зазначив Сергій Кантор.
За його словами, для успішної реалізації проекту необхідна не тільки ініціатива, але і бажання миколаївців, а це і учні, і вчителі, і батьки, випускники шкіл і багато інших спільними зусиллями раз і назавжди створити гідні умови навчання для дітей.

«Більшість з шкіл міста були побудовані в минулому столітті практично за однаковим типом. Питанню естетизації приділялося мало уваги, а в деяких випадках і взагалі не приділялося. А світогляд, смаки і цінності особистості, дитини формуються, в тому числі, і в школі. Обдерті стіни, облуплені фасади і решітки на вікнах – не зможуть позитивно вплинути на становлення людини. Наш проект якраз і спрямований на те, щоб на базі існуючих навчальних закладів створити школи нового типу: інтерактивні, естетичні, безпечні і найголовніше такі, які будуть сприяти розвитку дітей, надихати на нові досягнення»,- підсумував Сергій Кантор.

Також депутат розповів, що вже восени розпочнеться другий етап проекту, яким передбачено винести на розгляд сесії пропозицію про внесення до Цільової міської програми «Освіта» окремого розділу «Наша нова школа», де і будуть закладені кошти на естетизацію шкільного середовища.