У Маріуполі стартував цикл тренінгів з жіночого політичного лідерства

20.06.17

Цикл навчальних тренінгів з жіночого політичного лідерства стартував в Маріуполі з ініціативи «Нашого краю». Про це повідомляє Маріупольська організація «Нашого краю».

Тренінг провела акредитований тренер Міжнародного Республіканського Інституту Марина Бурмака. Авторська лекція «Жіночий шлях в політику» дозволила присутнім дізнатися про існуючі бар’єри на шляху жінок у політику, а також можливі способи та інструменти їх подолання.

За словами Марини Бурмаки, у маріупольчанок є велике бажання йти в політику.

«Жінки у Маріуполі досить відкриті і цілеспрямовані. Є велике бажання йти в політику, і вони відчувають в собі сили для цього», – зазначила Марина Бурмака.

Одним з основних завдань заходу було мотивувати жінок до змін.

За словами учасниць тренінгу, отримані знання дають їм можливість в подальшому впливати на політику.

«Лектор розповіла нам про способи і ті інструменти, завдяки яким ми можемо впливати на політику, а також вирішувати проблеми не тільки наших сімей, але і загальні проблеми міста», – зазначила учасник тренінгу Олена Вікент’єва.

В рамках «Школи жіночого лідерства» всіх бажаючих чекає серія відкритих семінарів і тренінгів «Від жінки до політика», «Публічні виступи», «Від просто жінки – до лідера» і ін. Заходи пройдуть в Маріуполі з початку липня по кінець грудня 2017 року. Дізнатися більш детальну інформацію і здійснити попередню реєстрацію можна відвідавши міську громадську приймальню «Нашого краю» за адресою пр. Будівельників, 84 або зателефонувавши за номером 067 669 86 65