В Лимані пройшла звітно-виборна конференція «Нашого краю»

18.09.18

Звітно-виборна конференція міської партійної організації «Нашого краю» пройшла в Лимані. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Голова місцевого партійного осередку Олександр Журавльов відзвітував перед присутніми про виконану роботу депутатів міської ради від партії, розповів про успіхи та досягнення партійної організації, а також окреслив спільні з однопартійцями плани на майбутнє, йдеться в повідомленні.

Важливим напрямком в діяльності парторганізації є робота з молоддю, підтримка спортивних заходів, пропаганда здорового способу життя серед підростаючого покоління, зазначили в прес-службі.

За участю Олександра Журавльова організовані і проведені спортивні турніри, а команда з Лиманського району за підтримки голови  посіла перше місце на Всеукраїнських змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура).

Не залишається без уваги і старше покоління: до знаменних дат вручаються подарунки, регулярно проводяться виїзні консультації.

В Лимані працює громадська приймальня «Нашого краю», в якій фахівці надають консультаційну допомогу, сприяють у вирішенні нагальних проблем громадян.

Також під час Конференції делегатами первинних осередків Лиманської міської партійної організації було прийнято рішення продовжити повноваження голови і персонального складу Ради Лиманської міської партійної організації «Наш край».

По завершенні заходу були вручені партійні квитки новим членам партії.