У Краматорську за підтримки партії «Наш край» відбувся семінар про створення ОСББ

09.06.16

У Краматорську за підтримки партії «Наш край» відбувся семінар на тему «Збереження і реконструкція житлового фонду: співпраця влади і громади».

Семінар зібрав понад 60-ти представників громадськості, місцевої влади та керівників підприємств Донецької області. Найбільший інтерес викликали питання створення ОСББ. Гарячі дискусії розгорілися під час обговорення практичних аспектів реформування ЖКГ. Присутніх цікавило, як зробити життя в будинку комфортною і при цьому зберегти гроші.

«Реформа назріла давно і в тому, що вона необхідна, сумніватися не можна. Проблема ЖКГ – одна з найгостріших в країні. Однак не варто рубати з плеча. Слід враховувати і пасивність населення і той факт, що територія Донецької області постраждала в результаті військових дій. Сюди неохоче заходять інвестори, і допомагати масово реконструювати будинки 70-х років будівництва жителям ніхто не буде. Саме тому партія «Наш край» робить все можливе, щоб озброїти громаду знаннями», – сказав голова Донецької обласної організації «Наш край» Сергій Третяков.

На думку голови Краматорської міської партійної організації Андрія Бессона, з 1 липня, як заплановано урядом, в повному обсязі реформа запрацювати не зможе. «Поки люди не навчаться брати на себе відповідальність за своє житло, справа не зрушиться з мертвої точки», – вважає він.

«Ми розуміємо важливість цієї теми, оскільки їй присвячена велика кількість звернень громадян, які надходять до партійних громадських приймалень, – говорить Сергій Третяков. – Тому «Наш край» і далі буде тримати на контролі ситуацію з реформуванням ЖЕКів і утворенням ОСББ».