У Харкові обговорили проблеми реформи ЖКГ

02.07.16

Харківська організація партії «Наш край» спільно з Міжнародним республіканським інститутом провели тренінг «Збереження і відновлення житлового фонду: співпраця влади і суспільства». Учасники семінару мали можливість дізнатися більше про форми управління багатоквартирними будинками, про фінансування будинків, підтримку держави, про можливість ОСББ та обговорити актуальні проблеми реформи ЖКГ. На семінарі були присутні як діючі голови ОСББ, депутати, громадські діячі, так і мешканці багатоквартирних будинків, які занепокоєні питаннями про передачу житлового фонду в їх власність.

«Наш край» продовжує вести просвітницьку діяльність, інформуючи громадян про особливості реформи ЖКГ. «Політична партія «Наш край» постійно проводить освітні лекції та тренінги на актуальні теми. На сьогоднішній день взаємодія влади і громадськості – важливий аспект. Мені, як члену комісії з ЖКГ міськради, буде цікаво обговорити реформу ЖКГ з громадськістю, поспілкуватися з мешканцями багатоквартирних будинків та головами ОСББ», – сказав Володимир Наконечний, депутат міської ради від політичної партії «Наш край».
Надалі політична партія «Наш край» буде продовжувати інформувати жителів міста про реалізацію реформи житлово-комунального господарства в рамках проекту «Школа домоуправителів».