За підтримки «Нашого краю» у Слов’янську розчистили сніг

26.01.18

Роботи з розчищення снігу були проведені в районі Хімік в Слов’янську, завдяки лідеру «Нашого краю» в Донецькій області, народному депутату Олегу Недаві. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації «Нашого краю».

Під час робочого візиту до Слов’янська народний депутат побачив, як жителі міста долають труднощі, які виникли у зв’язку з погодними умовами та прийшов на допомогу до земляків, йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що протягом трьох годин снігоприбиральна техніка розчищала територію мікрорайону. Побачивши техніку, яка прийшла на допомогу жителям міста, люди включилися в роботу і вийшли на вулиці, щоб допомогти розчистити від снігу тротуарні і важкодоступні для техніки дорожні ділянки. Чоловіки давали підказки, де розчищення снігу необхідна автолюбителям. Їх побажання було виконано: дорога до гаражів тепер звільнена від снігового полону. А вони в подяку охоче розчищали сніг біля під’їздів.

За словами заступника директора з господарської частини школи №9 Алли Коровиной, учні можуть благополучно дістатися до школи і додому.

«Протягом двох днів нам доводилося власними силами розчищати стежки для дітей. Всім педагогічним колективом ми брали лопати і йшли в «бій» зі снігом. За ці дні ми жодного разу не побачили дорожньої техніки на шкільній території, і ось допомогу прийшла. Весь наш колектив вдячний Олегу Анатолійовичу та політичної партії «Наш край» за підтримку, завдяки якій учні зможуть благополучно добиратися до школи і додому», -зазначила вона.