За підтримки «Нашого Краю» в Миколаєві відбувся футбольний турнір пам’яті Володимира Салутіна

31.10.17

DSC07682 300x225 - За підтримки «Нашого Краю» в Миколаєві відбувся футбольний турнір пам'яті Володимира СалутінаЗа підтримки депутата Миколаївської міської ради Сергія Кантора, в Миколаєві пройшов IХ Турнір з міні-футболу серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР з футболу, команд колективів фізкультури організацій, підприємств і установ міста.

Турнір був присвячений пам’яті Володимира Салутіна, який більше 15 років працював директором спортивного комплексу «Юність».

У змаганнях взяли участь 6 дитячих футбольних команд і 8 аматорських футбольних команд колективів фізкультури організацій підприємств і установ міста Миколаєва.

За словами Сергія Кантора, традиція проведення турніру з міні-футболу та щорічні перемоги юних спортсменів – це найкраща пам’ять про таку людину як Володимир Салутін.

«Ми зобов’язані шанувати традиції і шанувати пам’ять про тих людей, які довгі роки займалися розвитком рідного краю. Розвиток будь-якого регіону в першу чергу залежить від професіоналів, які самовіддано трудяться для розвитку тієї чи іншої галузі. Володимир Салутін доклав багато зусиль для розвитку спортивного комплексу і для того, щоб Миколаївські спортсмени отримали путівку у життя», – сказав він.

У свою чергу депутат від «Нашого краю» В’ячеслав Карцев, на окрузі якого розміщений спортивний комплекс «Юність», зазначив, що зі свого боку всіляко підтримуватиме розвиток цього спортивного об’єкта та створення на його базі сучасних умов для нових спортивних досягнень миколаївців.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодощами. Команда чемпіонів турніру серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР з футболу отримала в подарунок футбольні м’ячі.