Олег Недава привітав жінок Донбасу з 8 березня

08.03.19

Глава Донецької організації партії «Наш край», народний депутат Олег Недава разом з представниками партії привітали жінок Донбасу з святом весни – 8 березня. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Серед тих, хто отримував подарунки і привітання – педагоги, соціальні та медичні працівники, держслужбовці, працівники сфери освіти і культури, представники сфери управління та економіки, повідомляє прес-служба.

Більше 20 000 жінок Слов’янська, Святогорська, Миколаївки, Слов’янського та Олександрівського районів почули на свою адресу теплі слова подяки та побажання від чоловіків, а також отримали приємні подарунки.

У своєму привітанні народний депутат Олег Недава зазначив:

«Від імені всіх чоловіків політичної партії «Наш край» і від себе особисто дякую вам за безцінну працю і вітаю з наступаючим святом весни. Занадто багато випробувань випало на долю України і багатостраждального Донбасу. Занадто багато бід і негараздів звалилося на тендітні жіночі плечі. Їм потрібен не день захисту їх прав, а наша любов, увага і турбота! Саме тому близько 20 тисяч жінок регіону отримали приємні подарунки. Цю хорошу традицію ми будемо продовжувати розвивати надалі. Зі святом вас, любі, ніжні, улюблені! », -Поздравіл всіх жінок Олег Недава.