«Наш край» в Маріуполі запустив програму навчання майбутніх партійців

30.08.17

viber image20 300x191 - «Наш край» в Маріуполі запустив програму навчання майбутніх партійцівМаріупольська організація “Нашого краю” за підтримки Національного Демократичного Інституту запустила програму навчання для помічників депутатів міської ради. Про це повідомляє Маріупольська прес-служба “Нашого краю”.

В якості лектора перед партійцями виступив лідер Маріупольської організації “Нашого краю”, акредитований тренер NDI Дмитро Візенков, йдеться в повідомленні.

За словами Дмитра Візенкова, такі програми дають унікальний шанс поділитися практичним досвідом партійного будівництва.

«Дуже добре, що NDI дає нам можливості виступати в ролі тренерів. У нас є унікальний шанс поділитися практичним досвідом партійного будівництва, адаптувати його під місцевість і виховати нове покоління партійців, які точно будуть знати, що саме потрібно цьому місту», – зазначив Дмитро Візенков.

Він підкреслив, завдяки практичним завданням в процесі навчання учасники змогли оцінити роботу партії і побачити її сильні і слабкі сторони.

«Практичні завдання допомогли учасникам оцінити роботу партії в місті, побачити її сильні і слабкі сторони, відповісти для себе на питання, що потрібно міняти і в якому напрямку розвиватися», – повідомив Дмитро Візенков.

«Ми тільки тоді станемо системними, коли кожен наш член знатиме, що саме йому потрібно робити, як і для чого. Ми витратимо на навчання стільки часу, скільки буде потрібно. Грамотні, молоді, відкриті, чесні та амбітні люди – майбутній фундамент нашої партії», – підсумував Дмитро Візенков.

Нагадаємо, в Маріуполі стартувала програма навчання для помічників депутатів міської ради. Головне завдання навчальної програми – дати весь необхідний спектр інструментів, про які повинен знати, і вміти правильно їх застосовувати помічник депутата міської ради. Тематика першої лекції: «Правильні комунікації з виборцями». Партійці ознайомилися з основами складання соціологічної карти району і округу, організації зустрічей, обробки отриманої інформації та забезпечення стійкої комунікації з громадянами. Наступні тренінги Національного Демократичного Інституту заплановані на вересень.