“Наш край” допоможе у проведенні футбольного чемпіонату на Тарутинщині Одеської області

25.05.16

На Тарутинщині, Одеська область, стартував чемпіонат району з футболу. Після двох років перерви це будуть, нарешті, повноцінні змагання серед дев’яти команд в два кола.

Тарутинская районна організація партії «Наш край» надає спонсорську допомогу в проведенні чемпіонату.

Щоб стимулювати учасників першості, «Наш край» визначив грошові премії, якими будуть нагороджені переможці та призери за підсумками чемпіонату.

Так, команда, що зайняла перше місце отримає премію в розмірі 15000 грн., Друге місце – 10000 грн., Третє місце – 5000 грн.

Крім того, кожна команда в кінці чемпіонату отримає по комплекту футбольної форми з логотипом партії і з назвою конкретної команди або села, від якого вони виступають.

З досвіду минулих років можна сказати, що однією з проблем в організації подібних змагань є фінансування виїздів футболістів на матчі, а також кваліфіковане об’єктивне суддівство.

Тепер же цих труднощів не буде – Тарутинські активісти партії «Наш край» взяли на себе зобов’язання спонсорувати виїзд на змагання всіх команд, а також оплату роботи арбітрів.

За словами лідера Тарутинської партійної районної організації, депутата Одеської обласної ради Івана Кюссе, «підтримка масового спорту, залучення до нього якомога більшої кількості жителів Тарутинського району, особливо молоді, – один із пріоритетів соціальної роботи «Нашого краю».