«Наш край» допоможе обладнати клас інклюзивної-ресурсного центру у Снігурівці

19.03.19

У вівторок, 19 березня, голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край», депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін відвідав Снігурівський інклюзивної-ресурсний центр, робота якого стартувала в 2018 році.

В рамках візиту директор інклюзивної-ресурсного центру Юлія Клапчук показала Юрію Кормишкін і депутату Миколаївської облради Андрію Закусилову матеріально-технічну базу навчального закладу. Депутати також поспілкувалися з вихованцями центру та вручили їм подарунки.

Варто відзначити, що раніше Андрій Закусилов спрямовував кошти, передбачені на здійснення депутатської діяльності в сумі близько 100 тисяч гривень, за рахунок яких в центрі були обладнані кабінети психолога і вчителя-логопеда.
Ознайомившись з організацією роботи закладу, Юрій Кормишкін і Андрій Закусилов прийняли рішення в цьому році обладнати ще один клас для занять в інклюзивних-ресурсному центрі: придбати проектор і ноутбук.

Місцева влада, районні та обласні депутати поставили собі за мету щороку відкривати такого роду центри та заклади. У минулому році на відкриття цього інклюзивного-ресурсного центру з різних джерел фінансування було виділено близько 1 млн грн.

«Я вважаю, що ми в силах щорічно виділяти кошти і робити що-небудь для центру. В обласній раді на сьогоднішній день є три депутати від «Нашого краю» і два депутата від інших політичних сил, які були обрані від Снігурівщини. Я хотів би запитати у останніх, що вони зробили за два роки своєї депутатської роботи на своїх округах? Силами наших депутатів ми допомогли в створенні цього центру. А якщо ми всі разом об’єднаємося і зробимо – буде краще для людей», -повідомив Юрій Кормишкін.

Варто зазначити, що партія «Наш край» в Миколаївській області визначила один з пріоритетів своєї роботи на 2019 рік – підтримку і реалізацію проектів в сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийнято на всіх рівнях, починаючи з організацій партії, представлених в ОТГ, закінчуючи містами обласного підпорядкування.

Нагадаємо, інклюзивна-ресурсний центр у Снігурівці був створений 27 квітня 2018 року. Тоді це стало можливим, завдяки виділеним коштам з районного бюджету, а також ініціативи депутатів Миколаївської обласної ради. Вже з серпня того ж року силами керівництва району та педагогів було розпочато освітній процес в центрі.