“Наш край” подарував побутову техніку родинам Покровська, які виховують прийомних дітей

14.12.16DSC0581 900x444 - "Наш край" подарував побутову техніку родинам Покровська, які виховують прийомних дітей

Список добрих справ, здійснених Донецькою обласною організацією партії «Наш край» поповнився в Покровську. Там обласний партійний лідер Сергій Третьяков і голова місцевої парторганізації Ірина Андрійченко відвідали дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, де виховуються діти, що залишилися без піклування батьків. В гості вони прийшли не з порожніми руками.

Першим в списку візитів значився дитячий будинок «Дитяче містечко», де виховуються понад 20 дітей. Його директору Леоніду Литовченко вручили в подарунок пральну машину на 8 кг. Мама трьох дітей, Ірина Андрійченко дуже добре розуміє, які турботи лягають на будинок, де росте таке кількостей дітвори. Голова Покровської міської організації «Нашого краю» розповіла, що дитячі будинки, багатодітні та прийомні сім’ї будуть знаходиться під її особливою турботою і увагою.

Покровська сім’я Колосовських, де виховується 8 прийомних дітей, також має статус дитячого будинку сімейного типу. Мама великого сімейства, Ірина Колосовська, зізналася, що завжди хотіла мати багато дітлахів. Незважаючи на те, що подружжя Колосовських виростили чотирьох рідних дітей, вони знайшли в своєму серці і будинку місце для прийомних.

У подарунок дітям і дорослим парторганізація «Нашого краю» вручила духову шафу. За словами Ірини та її чоловіка Ігоря, всі діти дуже люблять випічку. Але довгий час вони були позбавлені цих ласощів, оскільки духовка в їх плиті зламалася. Тепер здоба, приготована мамою, знову стане прикрасою обіднього столу.

Дістався довгоочікувані подарунок і прийомній сім’ї Кузнєцових з міста Родинське. Прийомні батьки Таїсія та Ігор виховують п’ятьох діток. Двоє ще відвідують дитячий сад, інші – школярі. Ірина Андрійченко і Сергій Третьяков привезли Кузнєцовим ноутбук. Радості дітлахів не було меж, адже їх комп’ютер зламався, і віконце в світ на якийсь час виявилося зачинити.

Потрібно було бачити обличчя дітей в кожній сім’ї, зрозуміти, як радіють вони увазі і подарункам. Прийомні батьки говорили гостям слова подяки. Але, на думку, Сергія Третьякова, найбільшою нагороди заслуговують саме вони, люди, на власному прикладі довели, що чужих дітей не буває.

– Завдання «Нашого краю» – хоча б трохи полегшити побут таких сімей, розвантажити батьків, щоб вони знаходили час і сили радіти життю, – каже Сергій Третьяков.

DSC0602 1024x678 - "Наш край" подарував побутову техніку родинам Покровська, які виховують прийомних дітей

DSC0543 1024x678 - "Наш край" подарував побутову техніку родинам Покровська, які виховують прийомних дітей

DSC0572 1024x678 - "Наш край" подарував побутову техніку родинам Покровська, які виховують прийомних дітей