«Наш край» Миколаєва проводить благоустрій міського парку

06.06.16

У парку біля річкового вокзалу планують встановити дитячі майданчики, а також провести освітлення, аби парк став не лише комфортним, але і безпечним. Про це під час прибирання території парку розповів депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край», один з організаторів суботника Владислав Єнтін.

«Із 8 ранку ми взялися до роботи, прибрали алеї, почистили сухостій, зібрали сміття. Тепер на черзі нові дерева, освітлення території, встановлення лавочок і облаштування місця для відпочинку дітей. Парк біля річвокзалу – одне з улюблених місць миколаївців», – сказав Владислав Єнтін.

Понад 80 жителів міста взяли участь у благоустрої парку. Це і депутати фракції «Наш край» в міській раді, і міські служби, і громадські активісти, а також жителі району. У свою чергу голова адміністрації Заводського району міста Миколаєва В’ячеслав Карцев зазначив, що парк знаходиться у дуже привабливому для відпочинку місці, але в самому парку практично немає умов для відпочинку. Саме тому паралельно з відродженням перлини Яхт-клубу Турецького (Султанського) фонтану, буде проходити і наведення порядку в парку.

«Благоустрій території розпочали напередодні Всесвітнього дня навколишнього середовища. Думаю це хороший знак і, завдяки ось таким небайдужим до рідного міста людям, ми створимо гідні та комфортні умови для відпочинку громади», – сказав В’ячеслав Карцев.