«Міністр соцполітики повністю відірваний від реального життя», – Юрій Гранатуров

15.08.17

Співголова партії «Наш край», міський голова м.Миколаєва 2013-2015 рр. Юрій Гранатуров вважає нещодавню заяву міністра соцполітики Андрія Реви про те, що українці багато витрачають на їжу, неприпустимою. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Гранатуров переконаний, що такі висловлювання міністра свідчать про його відірваність від реального життя або про відсутність знань щодо соціально-економічних показників в країні.

«Міністр соцполітики дозволив собі в прямому ефірі національного телебачення заявити про те, що українці багато витрачають грошей на їжу. Рева порівняв середню зарплату українців (7360 грн. – червень 2017 г.) з громадянами Німеччини, середня зарплата яких рівна 3520 євро. Мовляв, ціни на продукти харчування однакові, але згідно зі статистикою українці витрачають на їжу 50% доходів, а німці – 14%. Міністр, напевно, дуже відірвався від реального життя або зовсім не вміє рахувати. У його паралельному світі українці так багато їдять, що їм не вистачає грошей на все інше: одяг, дозвілля, автомобілі, нові будинки і квартири, відпочинок закордоном. В цілому, українці витрачають тільки 122 євро на їжу, в той час як німці – 493 євро – що в чотири рази більше», – написав Гранатуров.

Політик упевнений, що подібні заяви керівника цілого міністерства неприпустимі і повинні отримати відповідну оцінку.