Фракція «Наш край» в міськраді ініціює облаштування пандусами пішохідних переходів

03.06.16

На засіданні фракції партії «Наш край» Миколаївської міської ради депутати ухвалили рішення звернутися до міського голови Миколаєва Олександра Сенкевича з пропозицією зайнятися в цьому році поліпшенням інфраструктури міста та передбачити при коригуванні міського бюджету на 2016 рік додаткове виділення коштів для облаштування пандусів на пішохідних переходах міста.

За попередніми підрахунками фахівців для облаштування пандусів необхідно близько 3 млн. грн.
Як було озвучено на фракції, дане рішення ухвалене на підставі численних звернень жителів міста до депутатів міської ради від «Нашого краю».

У той же час, депутати підкреслили, що десятки тисяч інвалідів, які проживають в Миколаєві, позбавлені елементарних зручностей і стали заручниками міської інфраструктури. «Переїхати з одного боку вулиці на іншу в інвалідному візку – важко, а часом неможливо. У подібному становищі перебувають як дорослі, так і діти-інваліди, які не здатні пересуватися без сторонньої допомоги. Не менш важко сьогодні доводиться і літнім людям з проблемами опорно-рухового апарату, їм доводиться буквально зістрибувати з бордюру, аби перейти дорогу. Та й про мам з дитячими колясками необхідно подбати. Саме тому депутатська фракція звернулася до міського голови з пропозицією виділити з бюджету необхідні кошти для створення зручних умов пересування городян », – сказав глава фракції« Наш край» Олег Крісенко.

Також на засіданні фракції було ухвалене рішення надати істотну фінансову допомогу Центру реабілітації дітей інвалідів для того, щоб перебування дітей з особливими потребами було комфортним.