Депутати від «Нашого краю» привітали маленьких миколаївців зі святом

01.06.16

Депутати від «Нашого краю» привітали вихованців з особливими потребами Центру «Цвєтік-семицвєтік» з Днем захисту дітей.

Понад  5 років «Цвєтік-семицвєтік» приймає до себе в сім’ю для реабілітації маленьких миколаївців. За цей час кілька сотень дітей знайшли нове життя: навчилися тримати в руках канцелярські предмети, писати, рахувати, читати і навіть змогли продовжити навчання в звичайній школі.

Депутати Миколаївської міської ради, представники «Нашого краю» Олег Грипас та В’ячеслав Карцев переконані, що такий реабілітаційний центр, як «Цвєтік-семицвєтік»  – це хороший приклад того, як можна допомогти дітям з особливими потребами стати повноцінними членами суспільства і також навчитися жити зі своєю особливістю.

«Наша депутатська фракція в міській раді у своїй щоденній роботі особливу увагу приділяє тим сім’ям, в яких виховуються діти-інваліди. Практично до кожного депутата на окрузі були звернення від таких сімей. Сьогодні не можна сказати, що в місті створені ідеальні умови для соціалізації дітей з особливими потребами. Але ми максимально підтримуємо такі сім’ї », – каже Олег Грипас.

Крім цього в планах «Нашого краю»  Центру реабілітації надати допомогу для придбання всього необхідного для навчання і розвитку дітей.