21 січня у Покровському пройшла конференція партії “Наш Край”

23.01.17

DSC_4668 (2)21 січня, у місті Покровське Донецької області відбулась конференція партії ”Наш край” на тему “Стратегічні напрямки та практичні заходи партії у Донецькій області на 2017 рік”

Метою конференції було підбиття підсумків роботи партії за 2016 рік і визначення стратегічних напрямків діяльності на 2017 рік.

Участь у роботі конференції взяли: Голова Донецької обласної організації партії “Наш край” Сергій Третьяков, народний депутат України Олег Недава, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тімочко та представники партійних організацій з усіх міст і районів Донецької області. Загалом у заході взяли участь більше ста осіб.

Голова Донецької обласної організації “Наш край” Сергій Третьяков у своєму виступі заявив, що 2016 – був роком утвердження партії, а 2017 стане роком перемог.

“Партія “Наш край” стала відкриттям 2015 року і стрімко збільшує кількість своїх прихильників в Україні, і на Донеччині зокрема. В першу чергу, це обумовлено тим, що партійні організації виконують взяті на себе зобов’язання”, – зазначив Сергій Третьяков.

Він повідомив, що у 2016 в Донецькій області було створено 12 нових первинних партійних організацій, а кількість членів партії перевищує дві тисячі осіб. На сьогодні, в області відкрито 11 громадських приймалень, до яких звернулися понад 3 000 осіб.

“Проблеми, з якимими до нас зверталися люди, партійці вирішували і тримали на контролі. Ремонт дитячих садків і доріг, відкриття футбольного поля, реставрація пам’яток архітектури, проведення масових конкурсів і змагань – все це одразу завоювало довіру людей”, – пісумував Сергій Третьяков.

Після конференції відбулась робоча нарада з активом місцевих партійних організацій “Нашого краю”.

За підсумками конференції були визначені основні задачі на 2017, а саме – розбудова партії і вирішення кадрових питань, що обумовлені наступними парламентськими виборами і виборами в об’єднані громади.