Миколаївські депутати від «Нашого краю» відстояли фінансування реконструкції школи для багатотисячного мікрорайону

13.04.16school 2 - Миколаївські депутати від «Нашого краю» відстояли фінансування реконструкції школи для багатотисячного мікрорайону

Депутати фракції партії «Наш край» в Миколаївській міській раді домоглися фінансування в 2016 році першої черги реконструкції загальноосвітньої школи № 36. У відповідній цільової міській програмі вже передбачено понад 11 мільйонів гривень. Про це розповів співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край» Юрій Гранатуров. Він також зазначив, що готовність школи планується на 1 червня 2017 року, а введення її в експлуатацію, старт і перший дзвінок – 1 сентября 2017 року.
– Це величезна робота вартістю в десятки мільйонів гривень, але вона буде виконана. Ми в цьому не сумніваємося, – сказав Ю. Гранатуров.
Миколаївська ЗОШ №36 одна з 4 шкіл міста, яка на початку 50 рр. минулого століття була побудована за типом «школа-шпиталь». Потенційно готова до війни, школа мала бомбосховище з бетонними перекриттями товщиною понад півтора метра, і в той же час споруда не була пристосована, як повноцінний навчальний заклад.
У чотириповерховій школі, проектна потужність якої 1200 учнів, немає повноцінного спортивного залу, а лише невелике приміщення, більше схоже на гімнастичний зал. Повністю відсутній харчоблок належних стандартів, немає правильно спроектованої системи водопостачання. Існують окремі питання з водовідведенням та опаленням. Школа потребує окремої котельні, так як ще з 50 рр. було важко досягти нормального температурного режиму. У тому числі необхідно встановити систему пожежної сигналізації, систему пожежогасіння, необхідний ремонт підлоги та повна перевірка на в’язкість і придатність дерев’яних балок. Все це вимагає коригування бюджету та першого етапу проекту.
Депутати фракції партії «Наш край» в міській раді впевнені, що проект, розроблений Управлінням освіти Миколаївської міської ради, був зроблений поспіхом. Він лише вирішував питання, пов’язані з тим, щоб зупинити обвал будівлі, втановити склопластикові вікна, зробити косметичний ремонт. Це не вирішення проблеми, – переконані депутати.
Дотримуючись гасла «Розвиток нашого краю – наша робота», депутати зробили відповідні заяви з вимогою виконання всіх необхідних робіт для створення сучасного освітнього комплексу. Співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край» Юрій Гранатуров провів необхідні переговори з міським головою міста Миколаєва та управлінцями, які відповідають за вирішення питання ЗОШ № 36. В результаті переговорів, вдалося досягти виділення коштів з міського бюджету на переробку проекту реконструкції цього навчального закладу з урахуванням всіх норм, яким повинна відповідати школа.
– Ми не допустимо замилювання очей ремонтом, який вирішує тільки одну задачу – зупинити обвал, а в результаті діти повернуться в той самий навчальний заклад, в якому вони і були. Якщо вже реконструювати, то так, як потрібно, щоб школа працювала ще не один десяток років. Якщо ми вже використовуємо програмно-цільовий метод бюджетного планування, якщо ми йдемо шляхом децентралізації, то нам треба визначати пріоритети і ставити головні завдання. А що може бути важливіше комфортного і безпечного життя людей похилого віку, яких в Миколаєві 146 000 і дітей (тільки шкільного віку близько 50 000), – сказав Ю. Гранатуров.
Він також зазначив, що депутати фракції партії «Наш Край» в міській раді, будуть вимагати того, щоб в першу чергу вся інфраструктура Миколаєва, яка стосується учнів, лікувально-профілактичного обслуговування, придбання діагностичного обладнання, модернізації дошкільних установ і цілий ряд пріоритетів за програмою, з якої НГПО «Наш край» йшла на вибори, – були виконані.
– Ми будемо досягати своєї мети крок за кроком. Ми вже багато зробили для цього при прийнятті бюджету міста, і будемо примножувати скарбничку добрих справ нашої партії й надалі, – резюмував Ю. Гранатуров.