Розпродаж 1 млн. Га землі урядом Яценюка зробить Україну сировинним придатком

29.02.16Край - Розпродаж 1 млн. Га землі урядом Яценюка зробить Україну сировинним придатком

Суверенність країни опиниться під загрозою в разі продажу 1 млн. Гектарів української землі. Така ініціатива Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка перетворить Україну на сировинний придаток.

Вчора, 28 лютого, в своєму 10-хвилинному зверненні до українців Прем’єр-міністр оголосив про необхідність продати 1 млн га українського чорнозему, чим поставив під загрозу цілісність держави. Після заяви Прем’єра парламент зобов’язаний невідкладно зняти Яценюка з посади. Розпродавати український чорнозем на аукціоні – це злочин по відношенню до українського народу.

Жодна сотка землі, яку намагається продати Яценюк, не дістанеться ні простим українцям, ні навіть дрібним або середнім фермерам. Більш того, сама заява Яценюка є закликом до олігархів і транснаціональним корпораціям.
Анонсування продажу землі – спроба Яценюка таким чином врятуватися від відставки. Але такі дії Прем’єра приведуть до розпродажу землі великим латифундистами і транснаціональними корпораціям. А збройний конфлікт, зруйнована економіка, і порожній бюджет стануть причиною того, що земля буде скуплено у наших громадян за безцінь.

Ми впевнені, що зняття мораторію на торгівлю землею є ще одним кроком по перетворенню України на сировинний придаток. Єдиним, хто може купувати за справедливу ціну землю сільгосппризначення і промислового призначення з подальшим правом передачі в оренду, має бути держава.

Партія «Наш край» наполягає на тому, що земля повинна використовуватися за своїм цільовим призначенням. Але поки немає чітких і прозорих правил продажу землі державі – українська земля повинна залишатися недоторканною.