Роман Таран: «Влада повинна допомагати у реалізації потенціалу запорізької молоді»

22.02.17

2 1 300x225 - Роман Таран: «Влада повинна допомагати у реалізації потенціалу запорізької молоді»Як працює Запорізька міська рада, за якою виборчою системою проходять вибори в органи місцевої влади, чим займаються депутати в міжсесійний період і якими якостями необхідно володіти, щоб стати ефективним політиком?- відповіді на ці та інші питання старшокласники Запорізького навчально-виховного комплексу «Мала гуманітарна академія» отримали під час зустрічі з депутатом Запорізької міської ради трьох скликань, членом фракції ПП «Наш край» Романом Тараном.

У ході заходу, організованого з ініціативи директора навчального закладу Людмили Овдієнко, Роман Таран поділився з майбутніми випускниками академії знаннями про регламент і системі організації роботи в Запорізькій міській раді, а також розповів про свій багаторічний досвід роботи у фракціях і комісіях, роботу зі зверненнями громадян та методиці підготовки депутатських запитів.

Cтаршокласники колегіуму не хочуть бути сторонніми спостерігачами і в майбутньому готуються приймати активну участь в суспільно-політичному житті Запоріжжя. Тому зустріч швидко переросла в дискусію, в ході якої обговорювалися не тільки базові політичні принципи функціонування інститутів влади, а й конкретні проблемні питання, вирішення яких стоїть на порядку денному з розвитку та благоустрою міста.

Адміністрація “Малої гуманітарної академії” всіляко сприяє розвитку шкільного самоврядування, в навчальному закладі працює шкільний парламент і обраний президент школи. Тому особливу увагу гості і старшокласники приділили взаємодії запорізької молоді з міською владою.

«Від молодого покоління багато в чому буде залежати перспектива нашої країни і міста. Тому я щиро радий, що запорізька молодь не тільки активно цікавиться громадським і політичним життям, а й має своє бачення, свою позицію, свої проекти. Наше завдання, як представників влади, всіляко заохочувати таку активність і знаходити мотиваційні важелі, щоб ефективно реалізувати цей безцінний потенціал », – резюмував Роман Таран.

Роман Олегович як депутат протягом багатьох років надає допомогу Малої гуманітарної академії в поліпшенні матеріально-технічної бази колегіуму, модернізації і утепленні його будівлі. В знак подяки за увагу до проблем молодого покоління та активну участь в їх вирішенні, випускники подарували депутату пам’ятний подарунок.