Робота з виборцями після виборів – конкурентна перевага «Нашого краю»

30.05.17

IMG 9447 300x200 - Робота з виборцями після виборів - конкурентна перевага «Нашого краю»«Наш край» у Маріуполі продуктивно працює і в міжвиборчий період. Про це заявив голова Маріупольської організації «Нашого краю» Владислав Мірошниченко на навчальному семінарі, який «Наш край» провів спільно з Міжнародним Республіканським інститутом для активу партії.

За його словами, багато політичних сил зупиняють свою діяльність після виборів, але не «Наш край».

«Практика показує, що багато політичних сил зупиняють свою діяльність після виборів, але тільки не «Наш край». Це наша конкурентна перевага. Ми не боїмося виходити до людей, чути їх потреби і брати на себе відповідальність за їх реалізацію», – зазначив Владислав Мірошниченко.

Учасникам семінару було презентовано основні складові роботи на окрузі, методики комунікації з громадянами, інструменти вирішення проблем територій та багато іншого.

Один з лідерів «Нашого краю» в Маріуполі Дмитро Візенков підкреслив, участь в таких семінарах в подальшому допомагає організовувати свою роботу правильно і продуктивно.

«Ми робимо свою ставку на місцеві громади. Це означає, що ми завжди знаходимося поруч зі своїм виборцем і зобов’язані комунікувати з ним та допомагати не тільки перед виборами, а протягом всього часу. Даний семінар допоможе нашому активу організовувати свою роботу правильно і продуктивно», – впевнений Дмитро Візенков.

Захід став можливим завдяки реалізації в місті річної програми по роботі з місцевими осередками політичних структур. Вже найближчим часом «Наш край» запускає навчання для жіночого крила партії.