Питання щодо збереження унікального музею заводу 61-го комунара зрушено з мертвої точки, – Владислав Єнтін

25.04.17

Депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Владислав Єнтін під час сесії міськради ініціював створення робочої групи, яка займатиметься питанням передачі будівлі «Макетного музею» ДП «Суднобудівний завод імені 61 комунара» у комунальну власність.

За словами депутата, якщо сьогодні не взяти на себе всю відповідальність за долю музею, то вже завтра музей і вся його колекція будуть втрачені не тільки для миколаївців, а й для історії суднобудування.

«На попередній сесії я порушував питання щодо «Макетного музею», який розташований на території суднобудівного заводу ім. 61-го комунара. Пропоную створити робочу групу з числа депутатів і фахівців в даній сфері, і вирішити це питання. Не збудувавши жодного нового музею, буде злочином втратити музей, який за унікальністю займає практично перше місце на всьому пострадянському просторі», – заявив Владислав Єнтін.

Міський голова Миколаєва Олександр Сінкевич дав протокольне доручення апарату ради підготувати проект розпорядження щодо створення робочої групи.