Питання реформування спортивних шкіл Чернігова знято з розгляду сесії міськради

27.10.16

Питання про реформування спортивних шкіл Чернігова через створення двох комунальних закладів знято з розгляду на засіданні сесії міськради 27 жовтня. Серед ініціаторів додаткового вивчення цього питання була депутатська фракція «Наш край».

Депутат міської ради від «Нашого краю» Богдан Ткаченко, який підтримує розвиток вуличного футболу в обласному центрі Чернігівщини, наголосив, що депутатам міської ради необхідно надати більше інформації – як працюватимуть нові заклади, що станеться із шістьма дитячо-юнацькими спортивними школами, які належать фізкультурно-спортивним товариствам. На думку Ткаченка, замість реформування спортивних шкіл доречно спрямувати кошти на поліпшення матеріально-технічної бази працюючих шкіл, тренувального процесу, сприяти участі більшої кількості дітей у спортивних змаганнях. «Не виключено, що в результаті змін, тисячі дітей, які займаються спортом, можуть опинитися на вулиці», – зауважив він.

За підсумками голосування, питання про створення двох комунальних спортивних шкіл не було включено до порядку денного засідання сесії Чернігівської міської ради.