Прилуки потребують нормальних доріг і освітлення

07.10.15

Прилуччина заслуговує на кращі дороги, нормальне вуличне освітлення. і ці проблеми можна вирішувати на місцевому рівні. Так вважає кандидат у депутати чернігівської обласної ради від «Нашого краю» Олександр Млинець.

«Місто сплачує серйозні податки, а взамін отримує крихти, – розповідає Олександр Млинець. – Стан доріг у Прилуках жахливий. Калюжі під час осінніх дощів, невтішний стан вуличного освітлення. Ліхтарі горять тільки на центральних вулицях, інші потопають у темряві».

Після обрання депутатом Олександр Млинець планує зайнятися програмами ремонту доріг та освітлення вулиць. Хоче створити громадські приймальні з «гарячими лініями», де б роз’яснювали людям, як зменшити втрати сімейного бюджету від зростання тарифів на електрику та газ, правила та можливості приєднання до електричних мереж тощо.

На думку кандидата, більшість позитивних змін можливі лише після децентралізації влади, передання повноважень на місцевий рівень, ближче до людей.

«Я обрав партію «НАШ КРАЙ», бо основу цієї політичної сили становлять професіонали, знавці своєї справи. Це партія патріотів рідного краю, яка виступає за дієву децентралізацію. Вона не обслуговує інтересів одного лідера, а захищає добробут громади», – зазначає Олександр Млинець.