Пропозицію почули: «Наш край» на Чернігівщині відстояв інтереси громад

24.12.21kolosha - Пропозицію почули: «Наш край» на Чернігівщині відстояв інтереси громад

На останній сесії депутатський корпус Чернігівської обласної ради підтримав проєкт рішення щодо фінансової підтримки громад області за рахунок відрахувань від продажу деревини. Про це повідомив депутат Чернігівської обласної ради Валерій Колоша.

Згідно з рішенням, дочірні підприємства КП «Чернігівоблагроліс» відтепер будуть наповнювати бюджети громад, на території яких вони працюють. Відрахування становитимуть 40% частини чистого прибутку від продажу деревини щоквартально.

«Питання щодо фінансових надходжень з прибутку лісгоспів у громади піднімалося «Нашим краєм» вже неодноразово. З 2018 року громади отримували прибуток від діяльності лісгоспів, але на липневій сесії виплати зупинили. Ми були проти скасування відрахувань, адже розуміли, що бюджети громад через це втрачають кошти. Тому наша фракція ініціювала і внесла проєкт рішення щодо повернення відрахувань частини прибутку дочірніх підприємств КП «Чернігівоблагроліс» у громади. Добре, що депутати дослухались та ухвалили це рішення, фінансова підтримка дуже необхідна громадам», – прокоментував Валерій Колоша.

«Наш край» у Чернігівській області протягом тривалого часу відстоює інтереси громад щодо управління райагролісгоспами та отримання від них прибутку й планує робити це і надалі.