Проміжні вибори депутатів Святогірської міськради: «нашкраївці» йдуть, щоб розвивати інфраструктуру громади

11.10.21nk logo - Проміжні вибори депутатів Святогірської міськради: «нашкраївці» йдуть, щоб розвивати інфраструктуру громади

У проміжних довиборах депутатів у багатомандатному виборчому окрузі № 6 Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області візьмуть участь вчитель початкової школи Олена Ковальова і підприємець Валерій Пірко. Вони балотуватимуться від політичної партії «Наш край».

 

З кандидатами політсила визначилась ще 27 вересня. Тоді в місті Слов’янську відбулась Конференція Донецької обласної організації партії, на якій і ухвалили рішення про балотування Олени Ковальової і Валерія Пірко.

Довибори призначені на 31 жовтня 2021 року у зв’язку з достроковим складенням повноважень двох депутатів.

Олена Ковальова йде у депутати з наміром створювати в громаді інфраструктуру для всебічного розвитку жителів. На її думку, в громаді дуже не вистачає закладів для освіти й активного відпочинку. Адже місцева молодь також має отримувати якісну освіту, безпечно займатись спортом, відпочивати в скверах і парках, розвиватися фізично і культурно.

svyatogorsk dovыborы 1 818x1024 - Проміжні вибори депутатів Святогірської міськради: «нашкраївці» йдуть, щоб розвивати інфраструктуру громади

«У Святогірську відсутній клуб, бібліотека, а в селах, які є частиною громади, клуби та бібліотеки в дуже жахливому стані. Крім того, на території громади відсутні місця для проведення фестивалів, ярмарок, концертів. Розвивати ці сфери культури – одне із моїх завдань як кандидатки», – наголошує представниця «Нашого краю».

Ще один кандидат від «Нашого краю» – Валерій Пірко – також прагне за допомогою депутатського мандата втілювати у життя, перш за все, інфраструктурні проєкти. Проблеми і потенціал міста він знає не зі слів – щодня бачить все на власні очі й прагне змінити життя громади на краще. А як підприємець звик працювати чесно і досягати поставлених цілей.

svyatogorsk dovыborы 2 818x1024 - Проміжні вибори депутатів Святогірської міськради: «нашкраївці» йдуть, щоб розвивати інфраструктуру громади

«Я йду в депутати, щоб покращити життя місцевим жителям. Я знаю, де знайти на це кошти і як залучати інвестиції, щоб вирішити проблеми доріг, водопостачання, вивозу сміття, проведення культурно-масових заходів тощо», – наголошує кандидат.

В планах майбутнього депутата – створити у громаді, зокрема, парк відпочинку і річкову розважальну станцію. Ці об’єкти допоможуть наповнювати бюджет громади та відновити старі традиції. «Дуже важливо для мене як місцевого – зберегти традиції рідного краю, культурні пам’ятки, а також природні ресурси громади і при цьому подбати про безпеку містян і гостей міста. Адже наш край – туристичний центр Донеччини, тому дуже б хотілось, щоб туристи, які будуть відпочивати у нас, почували себе комфортно і безпечно. Для цього потрібно впровадити програму «Безпечне місто», – ділиться Валерій Пірко.

При цьому він наголошує, що як підприємець у депутатському кріслі планує захищати права малого і середнього бізнесу.

 

Довідка

Олена Володимирівна від народження живе в Святогірську, тут же одружилась, має дорослого сина. Працює у Богородичанському ЗЗСО I-II вчителем початкових класів і вже майже 20 років виховує юних жителів громади.

Валерій Пірко також народився і живе у Святогірську разом з родиною – дружиною і 10-тирічним сином. Розвиває своє деревообробне підприємство, забезпечуючи жителів громади не тільки власною продукцією, а й роботою.