Програма тероборони потрібна – питання у часі: Кормишкін про порушення у регламенті облради

15.02.22teroborona 1 - Програма тероборони потрібна – питання у часі: Кормишкін про порушення у регламенті облради

Затвердження Програми територіальної оборони Миколаївської області ухвалити необхідно, але через порушення у термінах скликання сесії обласної ради це може бути неможливим. Про це депутат від партії “Наш край” у Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, питання програми з територіальної оборони Миколаївської області в обласній раді порушувалося ще у грудні минулого року. Однак тоді через зауваження з боку представників однієї з провладних партій – «Пропозиції» – програма не була продовжена і питання було знято з розгляду.

«І сьогодні, лише майже через два місяці, коли в черговий раз нависла реальна загроза вторгнення військ РФ на територію нашої країни, облрадою в особі голови Ганни Замазєєвої було ухвалено рішення про скликання сесії в терміновому порядку з порушенням регламенту, щоб все-таки затвердити програму тероборони області», – розповів Юрій Кормишкін.

Як зазначив депутат, питання затвердження Програми територіальної оборони області – дуже важливе, воно потребує швидких дій від депутатів у тому числі. Але також він наголошує на важливості своєчасності вирішення проблеми.

«Минулої сесії необхідно було не просто знімати питання, а запропонувати альтернативні зміни у програмі, щоб у результаті прийняти її. Що зроблено, те зроблено!», – наголосив він.

Юрій Кормишків зазначає, що про проведення сесії сьогодні, 15 лютого, депутатів треба було б попередити як мінімум за 48 годин. Проте інформація про позачергову сесію з облради надійшла лише вчора після 13:00. Як пояснив депутат від партії «Наш край», через важливу робочу поїздку бути присутнім на сьогоднішньому засіданні він ніяк не міг і запропонував перенести засідання на п’ятницю.

«У мене, на жаль, немає фізичної можливості бути присутнім на засіданні сесії сьогодні, тому що я перебуваю в робочій запланованій поїздці за кордоном. Програму ухвалити потрібно і важливо, але питання стоїть у своєчасності! У всіх є робота, своя певна діяльність, і багато хто виїхав за кордон ще до того, як питання вторгнення постало так гостро. Тож сьогодні від партії «Наш край» прийдуть ті, хто зможе. Щодо мене, то в Україну я повертаюся 16 лютого. Нікуди не біжу, не евакуююся і перебуватиму в Україні», – підсумував Юрій Кормишкін.