Професіонали та господарники: у Кропивницькому “Наш край” презентував потужну команду на місцеві вибори

13.09.20

У Кропивницькому відбулася презентація регіональної команди Всеукраїнської політичної партії “Наш край”, яка візьме участь у місцевих виборах.

На захід завітав співголова партії “Наш край”, народний депутат України Сергій Шахов. Він зазначив, що міцні позиції партії на минулих парламентських виборах – беззаперечний доказ того, що країні не вистачає справжніх професіоналів.

“Сьогодні люди втрачають довіру до влади, а влада боїться втратити свої позиції. На місцевих виборах час показати міцний фундамент “Нашого краю”. Ми –  команда професіоналів та господарників”, – зазначив Сергій Шахов.

За словами нардепа, голос кожного важливий і завдання їхньої команди зробити так, аби більшість українців прийшла на вибори!

На місцевих виборах кандидатом на посаду міського голови Кропивницького від партії “Наш край” став Андрій Максюта. Наразі він займає посаду начальника спеціалізованої інспекції.

Андрій Максюта наголосив, що має на меті зробити Кропивницький європейським містом. За його словами, йому не потрібно крісло міського голови, як привілей, чи додаткова можливість:

“Для мене крісло міського голови, перш за все,  – це інструмент.. Знаю місто, як свої п’ять пальців і бував там, де не ступала нога жодного посадовця. Мені часто доводиться вирішувати навіть ті питання, які не належать до моєї компетенції. Не можу бути байдужим до безвідповідальності чиновників та людських проблем. Іноді до мене звертаються як до останньої інстанції”.

Андрій Максюта презентував 5 базових позицій, які на його думку перш за все потрібно реалізувати у Кропивницькому.

Лідер кропивницької команди “Наш край”, секретар міської ради Андрій Табалов зазначив, що Андрій Максюта – достойний кандидат на посаду міського голови. Саме Максюта не раз доводовив, що він людина слова і діла та знає, що потрібно місту.

Під час свого виступу Андрій Табалов торкнувся теми децентралізації, яка на йогу думку, є єдиною вдалою реформою минулої влади. “Наш край” активно підтримував цю ініціативу, зокрема і на Кіровоградщині:

“Нам треба не лише підтримати і продовжити, а й поглибити реформу децентралізації. Потрібно, щоб більше повноважень і більше коштів залишалися на місцях. Це є нормальна європейська і світова практика, яка на даний час, на жаль, у нас не працює. Команда «Наш край»  іде на місцеві вибори, щоб захистити людей від непрофесійної влади, зберегти децентралізацію та відстоювати інтереси кропивничан. Ми – господарники та професіонали, які працюють з людьми та для людей! Разом нам вдасться розбудувати успішний, комфортний та затишний наш край!