Пріоритетами Новгород-Сіверської громади В’ячеслав Кауфман вважає інвестиції і створення нових робочих місць

22.12.20

Працювати над залученням іноземних інвестицій і створенням нових робочих місць у Новгород-Сіверській громаді ставить за мету депутат міської ради від «Нашого краю» В’ячеслав Кауман, який балотується на посаду міського голови Новгород-Сіверська.

Він вказує на можливість залучення іноземного інвестора щодо розробки покладів крейди, якими багата територія громади.

«Іноземні інвестиції врятують нашу громаду. Та над цим треба працювати, це дуже серйозна і відповідальна справа», – заявив В’ячеслав Кауфман. Водночас крейдяні поклади – це не єдине, чим Новгород-Сіверський може бути цікавий іноземним інвесторам. Північ Чернігівщини унікальна ще й своєю історичною спадщиною та мальовничою природою. Тому тут також усерйоз розглядають розвиток зеленого туризму із розбудовою належної інфраструктури.

В’ячеслав Кауфман, у разі своєї перемоги на виборах, що відбудуться 17 січня 2021 року, налаштований на конструктивну співпрацю з іншими політичними силами задля розвитку громади. «Найперший крок, який зроблю, якщо люди висловлять мені довіру, – об’єднаю довкола себе депутатський корпус для подальшої плідної діяльності на благо громади. Адже потрібно забути про партійні розбіжності і працювати. Насамперед треба зберегти усе, що на сьогодні є в громаді. Усі виробництва, які на сьогодні можуть працювати. Обидва м’ясокомбінати забезпечити роботою, налагодити реалізацію продукції, яку вони можуть виготовляти», – сказав він.

В’ячеслав Кауфман переконаний, що Новгород-Сіверська громада буде успішною завдяки залученню інвестицій та створенню робочих місць.