Президент підписав закон про посилення соціального захисту для дітей Донбасу

03.03.17

Вчора Президент Петро Порошенко підписав Закон про посилення соціального захисту для дітей Донбасу. Про це повідомив співавтор законопроекту, лідер «Нашого краю» у Донецькій області, народний депутат Олег Недава.

За його словами, зроблено ще один важливий крок для захисту прав дітей із зони АТО і окупованих територій, які також мають право на підтримку держави в питаннях отримання освіти.

«Ці діти – частина України. Ми не маємо права кидати їх напризволяще. Такі державні гарантії послужать додатковими важелями в формуванні проукраїнської позиції серед молоді та сприятимуть її соціальної адаптації», – впевнений Олег Недава.

Закон передбачає комплекс заходів, зокрема, повну або часткову оплату навчання, безкоштовне надання підручників, стипендіальне забезпечення, безкоштовне забезпечення а також проживання у гуртожитках.

Нагадаємо, вчора Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях і в населених пунктах на лінії зіткнення». Одним із співавторів законопроекту є народний депутат Олег Недава.