Представники партії «Наш край» обговорили перспективи розвитку ОТГ

06.12.17

У селищі Талалаївка Чернігівської області пройшли збори депутатів селищної і районної рад та активістів політичної партії «Наш край», на яких обговорили перспективи своєї діяльності в об’єднаній територіальній громаді. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

“Під час зустрічі йшлося про питання соціально-економічного розвитку громади, можливості реалізації різних проектів, місцевих програм, спрямованих на поліпшення стану доріг, відновлення вуличного освітлення тощо, та залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку”, -зазначають у прес-службі.

За словами керівника виконкому Чернігівської обласної організації «Наш край» Юрія Музики, на місцевих виборах у Талалаївській ОТГ партія отримала переконливу перемогу.

“Головою ОТГ став Юрій Величко – самовисуванець, якого підтримував «Наш край»,  також у селищній раді від партії сформована найбільша фракція”, – зазначив Юрій Музика.

Юрій Музика привітав колег з успіхом, вручив партійні і депутатські посвідчення. Він підкреслив, що тепер депутатам необхідно виправдати довіру виборців та відповідально працювати над вирішенням актуальних питань розвитку Талалаївської ОТГ.

Юрій Величко запевнив, що налаштований на конструктивну співпрацю, адже на порядку денному багато питань, які потребують вирішення.

“Насамперед, це формування виконавчих органів в ОТГ, схвалення бюджету громади на 2018 рік”, -наголосив Юрій Величко.

Також учасником зустрічі став депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю» Геннадій Тригубченко.

Нагадаємо, «Наш край» у Талалаївській селищній раді має 9 депутатів із 26.